Acai Original moja opinia


Acai OriginalDzien dobry moi czytelnicy jak pewnie wiecie z moich poprzednich wpisów na moim blogu ostatnio nabyłam preparat co do którego już wcześniej czytałam same POZYTYWNE opinie. Oczywiście mój problem z otyłościa nie zostanie rozwiązany jednego dnia ale wlaśnie na jagody ACAI padł wybór. Długo czytałam w internecie co do źródła/pochodzenia takich preparatów ale wieksość z nich jest mega zamaskowana a tzn support reaguje agresja na pytanie o skład lub badania SANEPIDU.


Przesyłka przyszła bardzo szybko i już po pierwszych dniach stosowania zauważyłam że mam po nim bardzo pozytywne rezultaty. Oczywiście od razu chciałam napisać dla Was recenzje ale stwierdziłam że możliwe że bedzie Ona nie obiektywna więc rezultaty zamieszczam dopiero teraz.


Recenzja jest jak najbardziej pozytywna bo po 3 miesiacach kuracji schudłam 15kg. Niestety moja nie systematycznosc w stosowaniu ACAI ORIGINAL spowodowała ze efekty kuracji były mniejsze. Poprostu w natłoku pracy i problemów życia codziennego czesto zapomniałam o jego stosowaniu. Dlatego też efekty możemy uważac za zadowalajace i spokojnie mogła bym polecic ten produkt innym kobietom które czytaja mojego bloga. Produkt nabyłam na stronie.


Moc płynąca z naturalnych rozwiązań!


Natura dostarcza człowiekowi moc dobroczynnych substancji, które pozwalają nie tylko cieszyć się doskonałym zdrowiem, ale wpływają także na wygląd, samopoczucie i ogólne zadowolenie z życia. Jednym z najciekawszych przykładów są niepozorne jagody Acai. Jak wykazują ostatnie badania – owoce te stanowią niezwykle bogate źródło wartościowych składników, a te z kolei regulują pracę organizmu. Obecnie na rynku suplementów diety króluje Acai Original – zawiera największą możliwą ilość wyciągu z owoców Acai!


W odległych dżunglach Amazonii rośnie euterpa warzywna. Ogromne znaczenie tego drzewa szybko dostrzegli mieszkańcy tych regionów. Wytwarzane przez nie owoce są podstawą ich diety – serwowane na wiele sposobów stanowią aż 42% ogółu pożywienia. Pod koniec XX stulecia fenomen jagód Acai zaciekawił badaczy, którzy bardzo szybko wykazali, iż skład tych owoców wyraźnie odróżnia je od pozostałych.


Działanie Acai Original


Jednym z głównych powodów rosnącego zainteresowania jagodami Acai jest ich korzystne działanie na układ pokarmowy. Obfite w błonnik nie tylko zapewniają uczucie sytości, ale także oczyszczają jelita z niebezpiecznych toksyn. Tym sposobem ułatwiają utrzymanie wymarzonej sylwetki oraz chronią przed niebezpiecznymi chorobami układu pokarmowego (wrzody, nowotwory). Jednak to nie wszystko. Bogactwo antyoksydantów i flawonoidów, które zwalczają wolne rodniki i groźne wirusy, także otacza nasz organizm protekcją. Należy również podkreślić, iż jagody Acai obniżają poziom niebezpiecznego cholesterolu oraz oczyszczają naczynia krwionośne. Co ciekawe, występują w nich również nienasycone kwasy tłuszczowe, których spożycie ma kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia. Te południowoamerykańskie owoce dostarczają także niezbędnych witamin (A, C i E) i mikroelementów (m. in. wapń i żelazo), stanowiąc przy tym bogate źródło luteiny niwelującej zmęczenie oczu i poprawiającej wzrok


W trosce o dobre samopoczucie i piękny wygląd – Acai Original


Łatwo zauważyć, iż szerokie działanie jagód Acai znajduje przełożenie na nasze codzienne funkcjonowanie, nie tylko poprawiając stan zdrowia w szerszej perspektywie, ale także przynosząc szybkie, widoczne niemal natychmiastowo efekty. Oprócz wspomagania starań o odpowiednią sylwetkę poprawiają one także wygląd cery, nadając jej świeżego i młodego wyglądu. W dodatku zawarte w nich antyoksydanty znacznie spowalniają procesy starzenia się – np. tworzenie się zmarszczek.


Zdrowie, dobra sylwetka i promienny wygląd to jedne z głównych czynników kształtujących nasze samopoczucie. Z kolei ono pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i stawiać czoła kolejnym zadaniom z uśmiechem. Warto więc zadbać o siebie, korzystając z naturalnych suplementów diety, które bardzo szybko wprowadzą szereg korzystnych zmian. Acai Original zapewni Ci szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie i energię na co dzień!